Lois in ’t Veld
Senna Hutten
Lotte de Jong
Emma Grooten
Noël Bloemen
Annelie de Kleine
Aymee Tijs
Yara de Haan
Jalou Hutten
Jael Rientjes
Puck Tuitert
trainsters/begeleiding
Marlee, Linsey en Lian,
trainingstijden:
Dinsdag 17:45-19.00uur van Louis
donderdags 17:45- 19.00uur Marlee en/of Linsey
Wedstrijden zaterdag met Lian
wedstrijden + vervoersschema + zaaldienst:
Datum | Thuis | Uit | Spelen | Vertrek/ Aanwezig | Rijden | Zaaldienst |
30 sep | Kwiek C2 | Nieuw Heeten C1 | 16.20 | V: 15.25 | Jalou – Senna – Lotte | |
7 okt | Nieuw Heeten C1 | Dalfsen C1 | 12.50 | A: 12.10 | Aymee – Puck | |
14 okt | Overwetering C1 | Nieuw Heeten C1 | 12.30 | V: 11.30 | Jaël – Loïs – Puck | |
28 okt | Nieuw Heeten C1 | Wijhe C1 | 12.50 | A: 12.10 | Loïs – Jaël | |
4 nov | Nieuw Heeten C1 | Schalkhaar C1 | 11.55 | A: 11.15 | Lotte – Senna | |
11 nov | Achilles C1 | Nieuw Heeten C1 | 16.30 | V: 15.20 | Aymee – Emma – Annelie | |
18 nov | Nieuw Heeten C1 | ABS C1 | 11.55 | A: 11.15 | Jalou – Yara | |
25 nov | SDOL C1 | Nieuw Heeten C1 | 12.15 | V: 11.20 | Yara – Jalou – Senna | |
10 dec | Voorwaarts C1 | Nieuw Heeten C1 | 11.00 | V: 9.50 | Lotte – Jaël – Loïs | |
16 dec | Nieuw Heeten C1 | Heeten C1 | 12.50 | A: 12.10 | Annelie – Emma | |
13 jan | Nieuw Heeten C1 | Kwiek C2 | 13.50 | A: 13.10 | Aymee – Puck | |
20 jan | Dalfsen C1 | Nieuw Heeten C1 | 11.00 | V: 9.50 | Puck – Aymee – Emma | |
27 jan | Nieuw Heeten C1 | Overwetering C1 | 12.50 | A: 12.10 | Loïs – Jaël | |
3 feb | Wijhe C1 | Nieuw Heeten C1 | 15.45 | V: 14:45 | Annelie – Yara – Jalou | |
24 feb | Schalkhaar C1 | Nieuw Heeten C1 | 13.55 | V: 13.00 | Senna – Lotte – Jaël | |
2 mrt | Nieuw Heeten C1 | Achilles C1 | 11.00 | A: 10.20 | Lotte – Senna | |
9 mrt | ABS C1 | Nieuw Heeten C1 | 15.45 | V: 14.50 | Loïs – Puck – Aymee | |
16 mrt | Nieuw Heeten C1 | SDOL C1 | 12.50 | A: 12.10 | Jalou – Yara | |
6 apr | Nieuw Heeten C1 | Voorwaarts C1 | 12.50 | A: 12.10 | Annelie – Emma | |
13 apr | Heeten C1 | Nieuw Heeten C1 | 14.40 | V: 13.45 | Emma – Annelie – Lotte |